Hlavným nosným výrobným programom spoločnosti je výroba plastových profilov. Zaraďuje sa sem hlavne výroba profilov pre plastové vonkajšie rolety, komponenty k roletám, profily k sieťkam proti hmyzu. Vlastná výroba je doplnená o obkladový profil RP1O, RP11 a komponenty k nemu prislúchajúce. Všetky tieto profily sa vyrábajú technologickým postupom - vytláčaním na extrúderoch. Spoločnosť vlastní celkom 11 extrúderov, o kvalitu výroby sa starajú kvalifikovaní odborníci. Surovina potrebná na výrobu profilov musí spĺňať prísne kritériá, aby výrobok uspel na trhu nielen v tuzemsku , ale aj v zahraničí, nakoľko spoločnosť JHP Univerzum spol s r.o exportuje svoje výrobky i na zahraničný trh, preto sme si vybrali spoľahlivého obchodného partnera. Dodávateľom suroviny potrebnej na výrobu plastových výrobkov je nemecká spoločnosť BEGRA a belgická spoločnosť Solvay. Nebránime sa preto akejkoľvek inovácii a spolupráci pri výrobe plastových profilov.

Výrobky spoločnosti JHP Univerzum nesú punc kvalitného slovenského výrobku. O ich kvalite svedčia certifikáty kvality na každý jeden výrobok.

Predajný program - Plastové obklady

Rozvinuli sme ponuku našich produktov o sortiment predajný a zhodný s našimi výrobkami. Jedná sa o sortiment zhrnovacích dverí, ich výrobcom je maďarská spoločnosť MARLEY. K ďalším predajným artiklom radíme plastové profily na ploty, brány a zábradlia. Ako jediný ponúkame na oplotenie profily z tvrdého PVC s možnosťou použitia oceľových výstuh. Kvalita surovín zaručuje maximálnu odolnosť voči vonkajším klimatickým vplyvom a v prvom rade ich popredný francúzsky výrobca MAINE PLASTIQUES. K oploteniam pribudla aj ponuka betónového oplotenia rôznych typov, kovaného oplotenia a ponuka plotového systému EVERWOOD so škálou profilov na výrobu lavičiek, zvukových bariér a schodísk. Ku dnešnému dňu bola ponuka doplnená o ďalšie výrobky súvisiace s tieniacou technikou. Ako Prémiový partner rakúskej spoločnosti WO&WO ponúkame markízy, vertikálne markízy, vonkajšie hliníkové rolety a roletky – plissee v najvyššej kvalite a aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Referencie

Pravidelne sa zúčastňujeme najväčšej výstavy zameranej na stavebníctvo – CONECO, kde náš tím odborníkov uzatvára kontrakty a ochotne poskytne všetky dostupné informácie o výrobnom a predajnom programe spoločnosti. Riadime sa heslom: "Naše referencie sú zárukou Vašej spokojnosti." Na základe našich dlhoročných skúseností v odvetví stavebníctva vieme odborne poradiť a nebránime sa konzultáciám so zákazníkmi a ďalšej spolupráci.

Designed and Developed by Web dizajn | E-shop | Grafika a Print | Event a Promo | Reklamné predmety | Copywritting : Visible Promotion, s.r.o. Copyright 2008