Zhrňovacie dvere Marley
 


Zhrňovacie dvere

Plastové zhrňovacie dvere predstavujú svojim riešením v interiéri elegantný prvok odporúčaný architektmi. Pretože účelne zapadnú do menších priestorov, ale sú vhodné i na predelenie väčších miestností kancelárií, hotelov, konferenčných sál alebo prekrytie odkladacích priestorov a šatníkov vo Vašom byte. Dokonalé farebné prevedenie v imitácii dreva dáva možnosť zladenia našich zhrňovacích dverí s nábytkom.


Vzhľadom k ich vynikajúcim úžitkovým vlastnostiam ako sú:
- ľahká ovládateľnosť vzhľadom na ich nízku hmotnosť
- zaberanie minimálneho priestoru
- prevedenie jednokrídlové alebo dvojkrídlové
- magnetické uzatváranie alebo mechanická zámka
- možnosť montáže do všetkých typov zárubníDokážu uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. Jednoduché čistenie bežnými tekutými čistiacimi prostriedkami. Zhrňovacie dvere sa tak stávajú praktickým a dekoratívnym prvkom každého interiéru. Farebné prevedenie zhrňovacích dverí TANGO : biela, jaseň, dub, buk, štandartná výška: 205 cm, šírka: od 65 do 98 cm. Na prianie zákazníka doplníme spodnú lištu, uzamykací zámok, zrealizujeme atypický rozmer.
   

 

 

Designed and Developed by Web dizajn | E-shop | Grafika a Print | Event a Promo | Reklamné predmety | Copywritting : Visible Promotion, s.r.o. Copyright 2008