Plastové ploty, brány a zábradlia
 


Plastové ploty, brány a zábradliaNa stavbu alebo rekonštrukciu si vyberáme ľahko dostupné materiály, ktoré nie je potrebné udržiavať a ktoré ponúkajú dlhodobú trvanlivosť hľadiac na kvalitu a estetiku. Všetky tieto výhody nám ponúkajú plastové profily, z ktorých si môžete poskladať oplotenie pre svoj dom, záhradku, bazén. Vďaka hladkým povrchom profilov a stĺpikom môžeme realizovať rôznorodé modely brán a plotov.

 


Plastové ploty, brány, zábradlia sú ľahko umývateľné vodou s použitím saponátu. Ich vzhľad a estetické riešenie bez ostrých rohov spája eleganciu a bezpečnosť. Patria k ďalším artiklom z radu plastov, ktorý sa Vám stará o okolie domu, záhradky.


Výhodou môže byť i fakt, že si naskladáte celé plotové sekcie s bránkou, bráničkou a celkový dojem budete mať v takomto prípade ucelený. Pokiaľ si nezvolíte kompletné vypracovanie plotu v plastovom prevedení, môžete si ako základ zvoliť murované stĺpiky a podmúrik a ako výplň je možné použiť práve plotové plastové sekcie Vami požadovaného tvaru. Jednoducho si ho prispôsobíte svojmu vkusu, štýlu, požiadavkám.


Nevyžaduje žiadnu povrchovú úpravu. Plastové ploty predstavujú nový štýl oplotenia, ktorý sa ukáže ako vhodné riešenie pre novostavby, vytváranie vonkajších priestorov reštaurácií, záhrad, alebo vymienaním drevených latiek na plastové dostanete úplne novú bezúdružbovú tvár plotu. Uplatňujú sa aj ako deliaci prostriedok okolo bazénov so širokým výberom kombinácií jednotlivých prvkov. Odporúčaná šírka sekcie plotu je cca 2m, maximálna šírka jednej sekcie je 3 m. K jednotlivým plotovým poliam sa dajú vytvoriť brány krídlové, posuvné aj v kombinácii s elektro - pohonom.

 

 

 

Designed and Developed by Web dizajn | E-shop | Grafika a Print | Event a Promo | Reklamné predmety | Copywritting : Visible Promotion, s.r.o. Copyright 2008